| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Fronius |
| Type of charger | HF |
| Typ | Selectiva 2120 24V/120A |
| Napětí baterie | 24 V |
| Ampere | 120 A |
| AC Voltage | CEE 16A |
| Rok výroby | 2016 |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Fahrzeugstecker: REMA 160A, Netzstecker: CEE 16A, Ladegerät mit EUW, Gebrauchtes Fronius Selectiva 2120 Batterieladegerät 24V/120A, inkl. Kabel und Stecker REMA 160A, Netzstecker CEE 16A |
| Lokalita | Friedberg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 890 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003