| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Fronius |
| Type of charger | HF |
| Typ | SHT-Polar HF Service Charger Professional New |
| Sériové číslo | SHTT01 |
| Napětí baterie | 80 V |
| Ampere | 80 A |
| AC Voltage | 230-400V |
| Rok výroby | 2018 |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | New universal professional HF service charger D400V - 24-48-80V / 3-80A. |
| Záruka | 24 hónap/Monate |
| Lokalita | Mór |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.999 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Azonnal - Sofort - Just | |
| (Machine Translation): | |
| Okamžitě - Sofort - Jen |

Členem od: 2014