| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 45.000 kg |
| Rok výroby | 2017 |
| Počet hodin provozu | 14.669 |
| Číslo podvozku | M10953 |
| Motor/Nabíječka | Volvo TAD1171VE |
| Převodovka | Dana 15,7TE 30510-3 |
| Délka | 8.450 mm |
| Šířka | 4.160 mm |
| Hmotnost | 84.060 kg |
| K dispozici od | sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |

Členem od: 2018