| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 5.000 kg |
| Těžiště | 500 mm |
| Rok výroby | 2018 |
| Počet hodin provozu | 10.178 |
| Motor/Nabíječka | 55 KW Volkswagen |
| Převodovka | Hydrostat |
| Hmotnost | 7.130 kg |
| K dispozici od | 18.02.2026 |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 24.900 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy, Pozicionéry vidlic |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, 4. ventil, Pracovní světla vzadu, Pracovní světla vpředu, Topení, Provozní licence, Plná kabina, Klima, Plný volný zdvih, Joystick, Beacon light, Wipers, Heated seat |

Členem od: 2011