| Machine | |
|---|---|
| Nosnost | 1.600 kg |
| Těžiště | 500 mm |
| Baterie | 48V/625Ah, Bj. 36.KW 2022 |
| Rok výroby | 2020 |
| Počet hodin provozu | 5.951 |
| Převodovka | Automatik |
| K dispozici od | sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 13.950 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy, Pozicionéry vidlic |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| Pracovní světla vpředu, Beacon light, Single pedal, Fahrerschutzdach Stahlrahmen offen, Grammer MSG65/521 |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Das Gerät ist in einem guten Zustand, werkstattgeprüft und UVV abgenommen. | |
| (Machine Translation): | |
| Zařízení je v dobrém stavu, testováno v dílně a schváleno UVV. |
Členem od: 2005