| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Snorkel |
| Typ konstrukce | Kolmo zvedaná plošina |
| Typ | Snorkel S3010P |
| Rok výroby | 2023 |
| Pracovní výška | 5.000 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | Bleisäure |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | - handverschiebbare elektrische Arbeitsplattform - Bis 5 Meter Arbeitshöhe |
| Lokalita | Crailsheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 240 kg |
| Nosnost | 240 kg |
| Vlastní hmotnost | 370 kg |
| Délka | 1.230 mm |
| Šířka | 770 mm |
| Výška | 1.780 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 6.600 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2021