| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | SNORKEL |
| Typ konstrukce | Kolmo zvedaná plošina |
| Typ | TM12 |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 5.600 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | Valencia |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 227 kg |
| Vlastní hmotnost | 830 kg |
| Délka | 1.340 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Plataforma Vertical Electrica Snorkel TM12, referencia 3596017. Este equipo tiene una capacidad de carga (kg) de 227 y una altura máx. de trabajo (mm) de 5600. Ha sido fabricado por Snorkel. | |
| (Machine Translation): | |
| Snorkel TM12 Electric Vertical Platform, reference 3596017. Toto zařízení má nosnost (kg) 227 a max. výška. pracovní průměr (mm) 5600. Vyrobeno firmou Snorkel. |

Členem od: 2024