| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | ManGo 12 |
| Číslo podvozku | 9893 |
| Rok výroby | 2019 |
| Pracovní výška | 12.000 mm |
| Výška plošiny | 10.000 mm |
| Počet hodin provozu | 750 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Baterie | 48V/600Ah |
| Další informace | |
| Lokalita | Rottenburg-Ergenzingen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 230 kg |
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 4.150 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 27.650 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 1998