| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | 200ATJE |
| Číslo podvozku | 40483 |
| Rok výroby | 2022 |
| Pracovní výška | 20.000 mm |
| Výška plošiny | 18.000 mm |
| Počet hodin provozu | 300 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 48V/600Ah |
| Další informace | |
| Lokalita | Rottenburg-Ergenzingen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 230 kg |
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 7.100 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 56.450 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 1998