| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | 180 ATJ |
| Rok výroby | 2021 |
| Pracovní výška | 18.190 mm |
| Počet hodin provozu | 1.346 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Crailsheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 7.430 kg |
| Délka | 7.950 mm |
| Šířka | 2.300 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Gelenkteleskoparbeitsbühne Manitou 180 ATJ Antrieb Diesel Baujahr 2021 Arbeitshöhe (mm) 18.190 | |
| (Machine Translation): | |
| Kloubová teleskopická pracovní plošina Manitou 180 ATJ Dieselový pohon Rok výstavby 2021 Pracovní výška (mm) 18 190 |

Členem od: 2001