| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | 160 ATJ Plus |
| Rok výroby | 2021 |
| Pracovní výška | 16.210 mm |
| Počet hodin provozu | 1.258 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Crailsheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 400 kg |
| Vlastní hmotnost | 8.100 kg |
| Délka | 7.010 mm |
| Šířka | 2.430 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Gelenkteleskoparbeitsbühne Manitou 160 ATJ Plus Antrieb Diesel Baujahr 2021 Arbeitshöhe (mm) 16.210 | |
| (Machine Translation): | |
| Kloubová teleskopická pracovní plošina Manitou 160 ATJ Plus Dieselový pohon Rok výstavby 2021 Pracovní výška (mm) 16 210 |

Členem od: 2001