| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Magni |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | MHAB18RT |
| Rok výroby | - |
| Pracovní výška | 18.110 mm |
| Počet hodin provozu | 11 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Crailsheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 320 kg |
| Vlastní hmotnost | 8.200 kg |
| Délka | 7.320 mm |
| Šířka | 2.440 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Gelenkteleskoparbeitsbühne Magni MHAB18RT Antrieb Diesel Arbeitshöhe (mm) 18.110 | |
| (Machine Translation): | |
| Kloubová teleskopická pracovní plošina Magni MHAB18RT Dieselový pohon Pracovní výška (mm) 18 110 |

Členem od: 2001