| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hyrax |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | ATD 27.12 |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 12.600 mm |
| Počet hodin provozu | 13 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Crailsheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 270 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.891 kg |
| Délka | 6.410 mm |
| Šířka | 1.750 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Raupenbühne Hyrax ATD 27.12 Antrieb Diesel Baujahr 2025 Arbeitshöhe (mm) 12.600 | |
| (Machine Translation): | |
| housenková platforma Hyrax ATD 27.12 Dieselový pohon Rok výstavby 2025 Pracovní výška (mm) 12 600 |

Členem od: 2001