| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Genie |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | Z-34/22N |
| Rok výroby | 2016 |
| Pracovní výška | 12.500 mm |
| Výška plošiny | 10.500 mm |
| Počet hodin provozu | 489 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | Waregem |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 230 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2021