| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Genie |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | S45 |
| Rok výroby | 2013 |
| Pracovní výška | 14.200 mm |
| Počet hodin provozu | 1.241 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Pendelachse, 2x Rundumleuchte, Korbausleger |
| Lokalita | Werk 4 |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 9.650 mm |
| Zatížení koše | 227 kg |
| Nosnost | 227 kg |
| Vlastní hmotnost | 5.420 kg |
| Délka | 7.390 mm |
| Šířka | 2.300 mm |
| Výška | 2.490 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 25.500 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Maschine komplett werkstattgeprüft, gesäubert, UVV und Inspektion neu abgenommen! | |
| (Machine Translation): | |
| Stroj kompletně dílensky otestován, vyčištěn, UVV a znovu provedena kontrola! |
Členem od: 2015