| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Genie |
| Typ konstrukce | Kloubová pracovní plošina |
| Typ | S-45 TraX |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 15.610 mm |
| Počet hodin provozu | 82 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Crailsheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 454 kg |
| Vlastní hmotnost | 8.531 kg |
| Délka | 9.470 mm |
| Šířka | 2.480 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Raupenbühne Genie S-45 TraX Antrieb Diesel Baujahr 2025 Arbeitshöhe (mm) 15.610 | |
| (Machine Translation): | |
| housenková platforma Genie S-45 TraX Dieselový pohon Rok stavby 2025 Pracovní výška (mm) 15 610 |

Členem od: 2001