| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | Midac |
| Typ baterie | PzS |
| Typ | 24V Batterie 250 AH Bj.2016 65% |
| Napětí baterie | 24 V |
| Kapacita baterie | 250 Ah |
| Rok výroby | 2016 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 621 mm |
| Šířka | 209 mm |
| Výška | 625 mm |
| Hmotnost | 217 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 500 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Kapazität 65% Bei weiteren Fragen rufen Sie uns gerne an. Wir haben neben diesem Modell noch ca. 150 andere Flurförderfahrzeuge an Lager. Schauen Sie sich gerne weiter auf unserer Homepage www.fleischmann-foerdertechnik.de um. Leasing & Finanzierung sowie eine Lieferung zu günstigen Konditionen fragen wir gerne für Sie an. Eine Inzahlungnahme von Linde Geräten ist ebenfalls möglich – auch ohne dass Sie ein Gerät bei uns erwerben. *** Ausgewiesene Betriebsstunden wurden zum Stand des Einstelldatums abgelesen *** *** Zwischenverkauf, Änderungen und Irrtümer vorbehalten *** | |
| (Machine Translation): | |
| Kapacita 65% Pokud máte další dotazy, zavolejte nám. Kromě tohoto modelu máme skladem dalších cca 150 průmyslových vozíků. Neváhejte se podívat na naši domovskou stránku www.fleischmann-foerdertechnik.de. Rádi pro Vás vyžádáme leasing a financování i dodání za výhodných podmínek. S přístroji Linde je také možné obchodovat – a to i bez zakoupení přístroje u nás. *** Nahlášená provozní doba byla přečtena k datu nastavení *** *** Předprodej vyhrazen, změny a chyby vyhrazeny *** |

Členem od: 2006