| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | I.B.V. |
| Typ baterie | PzS |
| Typ | 700 |
| Napětí baterie | 48 V |
| Kapacita baterie | 700 Ah |
| Rok výroby | 2019 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 0 mm |
| Šířka | 0 mm |
| Výška | 0 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.800 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2015