| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | FUTURA |
| Typ baterie | Lithium-Iontové |
| Typ | NEW 83,2 VOLT 618 AH = PB 80VOLT5PZS775Ah |
| Napětí baterie | 80 V |
| Kapacita baterie | 618 Ah |
| Rok výroby | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 1.025 mm |
| Šířka | 852 mm |
| Výška | 784 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 15.499 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| **Pricing depending on demand and current availablity | |
| (Machine Translation): | |
| ** Ceny v závislosti na poptávce a současné dostupnosti |
Členem od: 2020