| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | FUTURA |
| Typ baterie | PzS |
| Typ | NEW 80 VOLT 4 PZS 620 AH DIN |
| Napětí baterie | 80 V |
| Kapacita baterie | 620 Ah |
| Rok výroby | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 1.025 mm |
| Šířka | 708 mm |
| Výška | 784 mm |
| Additional Equipment | Battery Filler System (BFS) |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 4.650 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| includes water BFS auto fill | |
| (Machine Translation): | |
| Zahrnuje automatickou výplň vody BFS |
Členem od: 2020