| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | FUTURA |
| Typ baterie | Lithium-Iontové |
| Typ | NEW 51,2 VOLT 412AH = PB 48VOLT4PZS500Ah |
| Napětí baterie | 48 V |
| Kapacita baterie | 412 Ah |
| Rok výroby | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 827 mm |
| Šířka | 519 mm |
| Výška | 627 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 6.570 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Pricing depending on demand and availablity | |
| (Machine Translation): | |
| Ceny v závislosti na poptávce a dostupnosti |
Členem od: 2020