| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | FUTURA |
| Typ baterie | Lithium-Iontové |
| Typ | NEW 25,6 VOLT 125AH = PB 24VOLT2PZB150Ah |
| Napětí baterie | 24 V |
| Kapacita baterie | 125 Ah |
| Rok výroby | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 660 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 590 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.529 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Pricing depending on demand and availability | |
| (Machine Translation): | |
| Ceny v závislosti na poptávce a dostupnosti |
Členem od: 2020