| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Tennant |
| Typ konstrukce | Automat na mokré drhnutí |
| Typ | 8300 |
| Číslo podvozku | 83003471464 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2013 |
| Počet hodin provozu | 3.928 |
| Šíře zametání | 1.295 mm |
| Délka | 2.640 mm |
| Šířka | 1.295 mm |
| Výška | 1.445 mm |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 36V |
| Lokalita | Winterswijk |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 6.900 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2021