| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Manitou |
| Typ | Vertikal / Personlift |
| Modell | 100 VJR |
| Tillverkningsår | 2015 |
| Arbetshöjd | 9.900 mm |
| Driftstimmar | 320 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 24V / 250Ah / (60 - 80%) / 2015 |
| More information | |
| Lokalisering | Friedrichsdorf |
| Dimesion | |
|---|---|
| räckvid lateralt | 3.000 mm |
| Laststöd | 200 kg |
| Kapacitet | 200 kg |
| Totalvikt | 2.700 kg |
| Total längd | 2.820 mm |
| Total bredd | 990 mm |
| Höjd | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |