| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Typ | Vertikal / Personlift |
| Modell | Toucan 12E+ only for rent / nur zu mieten |
| Tillverkningsår | 2018 |
| Arbetshöjd | 12.000 mm |
| Driftstimmar | 119 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 24V |
| More information | |
| Tilläggs utrustning | Ladegerät integriert |
| Lokalisering | Augustdorf |
| Dimesion | |
|---|---|
| Kapacitet | 240 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Ladegerät integriert | |
| (Meddelande översättning): | |
| Integrerad laddare |

Member since: 2002