| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Typ | Vertikal / Personlift |
| Modell | Toucan 12 Plus |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Arbetshöjd | 12.650 mm |
| Driftstimmar | 0 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 48V / 260Ah / 2026 |
| More information | |
| Lokalisering | AMPASS |
| Dimesion | |
|---|---|
| räckvid lateralt | 6.050 mm |
| Laststöd | 200 kg |
| Kapacitet | 200 kg |
| Totalvikt | 4.900 kg |
| Total längd | 3.650 mm |
| Total bredd | 1.200 mm |
| Höjd | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2003