| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Typ | Vertikal / Personlift |
| Modell | Ecolift |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Arbetshöjd | 4.200 mm |
| Driftstimmar | n/a |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| More information | |
| Lokalisering | Schierling |
| Dimesion | |
|---|---|
| Laststöd | 150 kg |
| Kapacitet | 150 kg |
| Totalvikt | 300 kg |
| Total längd | 1.280 mm |
| Total bredd | 700 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 50.946 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022