| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Genie |
| Typ | Vertikal / Personlift |
| Modell | GRC 12 |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Arbetshöjd | 5.660 mm |
| Driftstimmar | 393 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| More information | |
| Lokalisering | Schierling |
| Dimesion | |
|---|---|
| Laststöd | 227 kg |
| Kapacitet | 227 kg |
| Totalvikt | 950 kg |
| Total längd | 1.370 mm |
| Total bredd | 800 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 70.759 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022