| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 3.000 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | 12V |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Driftstimmar | 212 |
| Total bredd | 1.450 mm |
| Total bredd | 4.440 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 754.049 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Lastskydds galler |

Member since: 2007