| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 3.000 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | 12V |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 494 |
| Total bredd | 1.927 mm |
| Total bredd | 6.230 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 577.960 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Sidoföring |

Member since: 2007