| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Driftstimmar | 0 |
| Serienummer | FTH25N60LSNEU |
| Engine/Charger | L4CRTV4 |
| Total längd | 3.550 mm |
| Total bredd | 1.600 mm |
| Total bredd | 5.800 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| Blinkfyr, Strålkastare fram, Värmare, Full Hytt, CE Dokument, Safety Light, Rear view mirror, Side mirror, Wipers, LED, Plats |
Member since: 2003