| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 4.950 kg |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 12 |
| Total längd | 6.830 mm |
| Total bredd | 2.430 mm |
| Total bredd | 15.800 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2002