| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Driftstimmar | 20 |
| Serienummer | ZF1RT21F3D4004722 |
| Engine/Charger | FPT F34 |
| Transmission | Hydrostat |
| Total längd | 6.280 mm |
| Total bredd | 2.240 mm |
| Total bredd | 12.900 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | Sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 1.620.879 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| inkl. Funkfernbedienung, Lasthaken und Hakenausleger mit hydraulischer Winde | |
| (Meddelande översättning): | |
| Inklusive radiofjärrkontroll, lastkrokar och krokbås med hydrauliska vindar |

Member since: 2003