| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 3.800 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | / 2017 |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Driftstimmar | 3.479 |
| Engine/Charger | KUBOTA V3800-CR-TE4 |
| Transmission | Hydrostat / Allrad |
| Total längd | 6.240 mm |
| Total bredd | 2.240 mm |
| Total bredd | 12.100 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 658.920 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
Member since: 2002