| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Batteri | 12V / 160Ah / ( ) |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 592 |
| Serienummer | D2004473 SAV: D235343 |
| Engine/Charger | FPT 4 ZYL. FPT |
| Transmission | Hydrostat |
| Total bredd | 2.240 mm |
| Total bredd | 13.600 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 1.138.410 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| Blinkfyr, Strålkastare fram, Förarskydd, Framruta, Värmare, Lastskydds galler, Diesel partikelfilter, Vägbelysning, Luftkonditionering, Heckkamera |

Member since: 2003