| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 2.700 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Driftstimmar | 1.380 |
| Engine/Charger | Kubota V3307-CR-TA4B |
| Total längd | 3.910 mm |
| Total bredd | 1.840 mm |
| Total bredd | 5.150 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | 2.692 SEK /dag |
| Aggregat | |
|---|---|
| Sidoföring |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| Blinkfyr, Strålkastare fram, Värmare, Vägbelysning, Full Hytt, Permanenter Allradantrieb, |

Member since: 1998