| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 3.800 kg |
| Tillverkningsår | 2008 |
| Driftstimmar | 5.450 |
| Total längd | 6.350 mm |
| Total bredd | 2.350 mm |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 496.609 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
Member since: 2023