| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 1.200 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 5 |
| Engine/Charger | Yanmar-3TNV88C-DMU-Stage V / Tier 4 final |
| Transmission | Hydrostatisch |
| Total längd | 3.470 mm |
| Total bredd | 1.490 mm |
| Total bredd | 4.710 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | 950 SEK /dag |