| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 4.999 kg |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Driftstimmar | 112 |
| Total bredd | 2.490 mm |
| Total bredd | 10.780 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 1.390.474 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |

Member since: 2007