| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Nilfisk |
| Typ | Sopmaskiner |
| Modell | SW4000 B |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Driftstimmar | n/a |
| Total längd | 1.600 mm |
| Total bredd | 1.000 mm |
| Total bredd | 1.005 kg |
| More information | |
|---|---|
| Lokalisering | BUNNIK |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 92.106 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| 🇩🇪: 219 Betriebsstunden; Bauhöhe: 1.500mm; 35976. 🇬🇧: 219 operating hours; Maximum passing height: 1.500mm; 35976. 🇳🇱: 219 draaiuren; Maximale doorrijhoogte: 1.500mm; 35976 | |
| (Meddelande översättning): | |
| 🇩🇪: 219 drifttimmar; Bygghöjd: 1 500 mm; 35976. 🇬🇧: 219 drifttimmar; Maximal passagehöjd: 1 500 mm; 35976. 🇳🇱: 219 draaiuren; Maximal dörrhöjd: 1 500 mm; 35976 |

Member since: 2007