| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Dulevo |
| Typ | Sopmaskiner |
| Modell | 74 EH Wave Comfort II |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 0 |
| Sopbredd | 900 mm |
| Total längd | 1.320 mm |
| Total bredd | 1.072 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Total bredd | 74 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 12V / 65Ah |
| Lokalisering | Hohentengen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Kehrwalzenbreite : 700 mm Auffangbehälter: 50 Ltr. Flächenleistung: 3150 m²/h (Hauptkehrwalze) / 4050 m²/h (1 Seitenbesen) Filterfläche: 2,1 m² Laufzeit: 3:00 h Kehrgeschwindigkeit: 4,5 km/h Eigengewicht: 74 kg (mit Batterie) Hauptkehrwalze: Ø 260 mm PPL Seitenbesen: Ø 330 mm PPL Batterieentladeanzeige, Comfort II Ausstattung, On-Board Ladegerät | |
| (Meddelande översättning): | |
| Höger rullbredd: 700 mm Samlingsbehållare: 50 ltr. Områdets prestanda: 3150 m²/h (huvudrulle)/4050 m²/h (1 sidelinjer) Filterområde: 2,1 m² Varaktighet: 3:00 H svepningshastighet: 4,5 km/h vikt: 74 kg (med batteri) Huvudvals: Ø 260 mm ppl Sidovum: Ø 330 mm pppl batteriladdning indikator, komfort, komfort, komfort, komfort, komfort, komfort, komfortutrustning, on-brädor, på kortbrädan, på kortbrädan, på kortbrädet, |

Member since: 2001