| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | GHIBLI |
| Typ | Skurmaskiner |
| Modell | REXA 50 D 60 BC LITHIUM |
| Motor typ | Lithium-Ion |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 10 |
| Suction Width | 750 mm |
| Working width | 600 mm |
| Lösningstank | 50 l |
| Återvinningstank | 50 l |
| Total längd | 1.236 mm |
| Total bredd | 801 mm |
| Höjd | 1.069 mm |
| Total bredd | 121 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24 V 100 Ah Lithium |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022