| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Tennant |
| Typ | Skurmaskiner |
| Modell | T7+ |
| Serienummer | T755602789 |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2009 |
| Driftstimmar | 4.144 |
| Sopbredd | 800 mm |
| Total längd | 1.520 mm |
| Total bredd | 910 mm |
| Total bredd | 265 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 240Ah / 2014 |
| Lokalisering | Frankfurt |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 53.811 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Scheuersaugmaschine Tennant, funktionstüchtig, bevorzugt Händler, Ladegerät auf Anfrage, Alle Angebote finden Sie auf unsere Homepage - www.kriegel-gmbh.de Flächenleistung bis 4160qm/h | |
| (Meddelande översättning): | |
| Tennant skurmaskin, funktionell, föredragen återförsäljare, laddare på begäran, alla erbjudanden finns på vår hemsida - www.kriegel-gmbh.de Ytprestanda upp till 4160sqm/h |

Member since: 2009