| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Tennant |
| Typ | Skurmaskiner |
| Modell | T500 |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Driftstimmar | 52 |
| Total längd | 1.500 mm |
| Höjd | 1.100 mm |
| Total bredd | 390 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 200Ah / Sonnenschein |
| Lokalisering | Bremen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
Member since: 2010