| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Typ | Skurmaskiner |
| Modell | K19 26C Walzen |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 10 |
| Suction Width | 940 mm |
| Brush Pressure | 113 kg |
| Working width | 660 mm |
| områdets prestanda | 2.500 m²/h |
| Lösningstank | 72 l |
| Återvinningstank | 72 l |
| Behållarens kapacitet | 8 l |
| Total längd | 1.350 mm |
| Total bredd | 740 mm |
| Höjd | 980 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24 V 215 Ah AGM Batterien |
| Tilläggs utrustning | Inkl. Garantie // Batterieladegerät On-Board |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022