| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Typ | Skurmaskiner |
| Modell | K12 20 Disk |
| Serienummer | 153233 |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 10 |
| Suction Width | 838 mm |
| Brush Pressure | 113 kg |
| Working width | 510 mm |
| områdets prestanda | 1.463 m²/h |
| Lösningstank | 45 l |
| Återvinningstank | 57 l |
| Total längd | 1.250 mm |
| Total bredd | 640 mm |
| Höjd | 960 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | AGM 24 V 140Ah |
| Tilläggs utrustning | Onboard Ladegerät; Deluxe Fill; inkl. Garantie |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 92.875 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022