| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Lastcentrum | 700 mm |
| Tillverkningsår | 2014 |
| Driftstimmar | 4.620 |
| Engine/Charger | VM Motori 92C/3 |
| Total bredd | 7.380 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 411.768 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |

Member since: 1998