| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Gas |
| Kapacitet | 7.000 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Driftstimmar | 8.064 |
| Serienummer | ANL1037779 |
| Total längd | 5.050 mm |
| Total bredd | 2.260 mm |
| Total bredd | 10.850 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 514.710 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Aggregat | |
|---|---|
| DURWEN Telegabel TGZ.100.1350-OS |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| IST-Zustand, einsatzbereit, ohne gültige FEM 4.004 (UVV) Abnahme | |
| (Meddelande översättning): | |
| FAKTISKT skick, redo att användas, utan giltigt FEM 4.004 (UVV) godkännande |

Member since: 2003