| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 5.000 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Tillverkningsår | 2016 |
| Driftstimmar | 5.683 |
| Serienummer | ANL1069450 |
| Total längd | 4.600 mm |
| Total bredd | 2.040 mm |
| Total bredd | 7.820 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 475.700 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| IST-Zustand, einsatzbereit, ohne gültige FEM 4.004 (UVV) Abnahme | |
| (Meddelande översättning): | |
| FAKTISKT skick, redo att användas, utan giltigt FEM 4.004 (UVV) godkännande |

Member since: 2003