| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 6.000 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Driftstimmar | 7.815 |
| Serienummer | ANL1069874 |
| Total längd | 5.080 mm |
| Total bredd | 2.000 mm |
| Total bredd | 10.500 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 714.092 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Aggregat | |
|---|---|
| Gaffelspridning |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| IST-Zustand, einsatzbereit, ohne gültige FEM 4.004 (UVV) Abnahme | |
| (Meddelande översättning): | |
| FAKTISKT skick, redo att användas, utan giltigt FEM 4.004 (UVV) godkännande |

Member since: 2003